Uudised
print
Gaaslahenduslampidest 2019-05-28
Lp MTÜ Eesti Elektroonikaromu klient, MTÜ Eesti Elektroonikaromu juhatus otsustas 24.mail 2019, et lõpetab alates 2019 aasta 01.juulist tootjavastutusteenuse pakkumise gaaslahenduslampidele(luminofoorlambid ja säästulambid). Antud otsuse tingis asjaolu, et MTÜ Eesti Elektroonikaromu välismaine käitluspartner, kes tegeles gaaslahenduslampide utiliseerimisega ei tegutse enam selles sektoris ning juhatus ei ole leidnud mõistliku hinnaga alternatiivi. Eestis on juba üks suur lambikäitleja EkoGaisma SIA, kellel on välja kujunenud kogumisvõrgustik ja käitluspartnerite võrgustik. Sellega seoses soovitame gaaslahenduslampide osas tootjavastutuslepingu sõlmida EkoGaisma SIA-ga( http://www.ekogaisma.ee). MTÜ Eesti Elektroonikaromu pakub kõikide teiste kategooriate(sh Led pirnid ja Led valgustid) tootjavastutusteenust senistel tingimustel edasi. Vabandame ebamugavuste pärast gaaslahenduslampide osas ning soovime edukat koostöö jätku kõikide teiste elektroonika kategooriate osas. Lugupidmisega, -- Kaur Kuurme projektijuht
Hinnakiri 2019 2019-02-08
MTÜ Eesti Elektroonikaromu teatab, et alates 01.01.2019 hakkas kehtima uus elektroonikaseadmete jaotis, mis tuleneb EL WEEE direktiivi muudatusest.


Sellega seoses on MTÜ-l Eesti Elektroonikaromu ka uus hinnakiri ning selle alusel ootame aruandeid, alates 01. jaanuarist 2019 maaletoodud koguste kohta.

Hinnakiri on leitav sellelt lingilt: http://elektroonikaromu.ee/web/?cat_ID=13&page_id=14


Aivo Kangus

Juhatuse esimees
Elektrooniline keskkond 2017-10-12
"Eesti Elektroonikaromul on klientide paremaks teenindamiseks valminud aruannete esitamise võimalus läbi elektroonilise keskkonna. Edaspidi ei pea saatma enam aruannet meili teel või postiga, vaid piisab sellest, kui logite sisse oma ettevõtte kasutajanime ja salasõnaga meie elektroonilisse keskkonda ning seal saate juba andmed mugavalt ära sisestada.

Kasutajanime ja salasõna väljastame Teile, kui kirjutate emaili aadressile info@elektroonikaromu.ee


Edukat edasist koostööd soovides,

Kaur Kuurme projektijuht


Vanemad uudised
üles